Artur Hamerliński - Diamentowa Orchidea - Twój Lider FM GROUP

 

O firmie FM GROUP Polska

FM GROUP POLSKA to dynamicznie rozwijająca się firma na rynku perfumeryjnym. Tworzą ją młodzi i energiczni ludzie, co sprawia, że szybko odpowiadamy na wymagania i potrzeby Klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór najsłynniejszych światowych zapachów, tych lekkich - orzeźwiających, a także tych ciężkich i zmysłowych.

Nasza oferta skierowana jest do ludzi w każdym wieku. Z całego wachlarza propozycji każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Proponujemy Państwu bogatą gamę zapachów perfum oraz żeli do kąpieli sygnowanych marką FM GROUP, która łączy w sobie perfekcję, wyrafinowanie i najwyższą jakość. Wszystkie te czynniki sprawiają, że nasze produkty są dopracowane w każdym calu, dlatego też pieszczą zmysły wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających.

NASZE CELE TO:
- ciągły wzrost liczby produktów w naszej ofercie;
- spełnianie oczekiwań Klientów;
- budowanie i wzmacnianie zaufania do firmy poprzez rzetelną współpracę.

Nasze produkty trafiają do odbiorców przez system sprzedaży bezpośredniej. Dzięki temu możemy poznać Państwa oczekiwania i opinie, aby móc uwzględniać je w dalszych działaniach. Chcemy, aby nasi Klienci stali się współtwórcami naszej firmy poprzez rozbudowywanie sieci marketingu wielopoziomowego.

HISTORIA FIRMY
Miło nam, że możemy zaprezentować Państwu szeroką gamę produktów widniejących pod logo FM GROUP. Idea stworzenia ekskluzywnej linii kosmetycznej zrodziła się podczas rocznego pobytu Artura Trawińskiego - właściciela firmy - w Australii. Po powrocie do kraju pełen werwy, zaangażowania oraz zapału postanowił zrealizować swój pomysł. Szukając produktów do sprzedaży, zetknął się z wieloma propozycjami współpracy od różnych podmiotów z kraju i zagranicy. Analizując wszystkie oferty, mając na uwadze jak najlepszy rozwój FM GROUP, wybrał do współpracy firmę rodzinną, produkującą perfumy od 10 lat. Bazuje ona na kompozycjach zapachowych kreowanych przez jedną z największych firm na świecie, dynamicznie rozwijającą się, ze 100-letnią tradycją, posiadającą swoje zakłady produkcyjne w Europie, Australii, Stanach Zjednoczonych, Chinach oraz Brazylii.

Właściciel firmy rozważał wiele możliwości dystrybucji produktów kosmetycznych. W odpowiednim momencie spotkał specjalistę w dziedzinie marketingu wielopoziomowego w osobie Pana Andrzeja Wyszyńskiego. Jego doświadczenie oraz znajomość branży zadecydowały, że Artur Trawiński postanowił rozprowadzać wyroby w systemie sprzedaży MLM (Multi Level Marketing).

FM GROUP POLSKA tworzą młodzi, energiczni ludzie, którzy rzetelnie i sumiennie wykonują postawione przed nimi zadania, co ma na celu sprawić, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą. Jesteśmy gotowi sprostać wszystkim oczekiwaniom, a naszym priorytetem jest satysfakcja wszystkich kontrahentów. Nie boimy się trudnych wyzwań, gdyż jesteśmy przekonani, że nawet najbardziej niemożliwe staje się możliwe w momencie, gdy cały zespół pracowników wspólnym wysiłkiem dąży do pokonania barier stojących na drodze prawidłowego funkcjonowania firmy.

Owe wspólne starania zaowocowały w ciągu ostatniego roku niezwykle dynamicznym wzrostem zainteresowania Klientów naszą ofertą. Zaangażowanie pracowników oraz ciagle zwiększająca się liczba dystrybutorów umożliwiły dalszą rozbudowę firmy. Odpowiedzią na ten nieustanny rozwój stało się otwarcie nowej, większej i nowoczesnej centrali firmy oraz drugiego punktu dystrybucyjnego przy ul. Żmigrodzkiej 247 we Wrocławiu . Niespotykana (niedająca się zatrzymać) ekspansja marki FM GROUP występuje nie tylko w Polsce. Do świetnie prosperujących zagranicznych przedstawicielstw FM GROUP, takich jak: Słowacja, Czechy, Austria, Węgry, Niemcy, Wielka Brytania, Serbia i Bułgaria, Włochy, Australia czy Izrael już wkrótce dołączą: Hiszpania, Grecja, USA oraz Białoruś. Wraz ze wszystkimi naszymi współpracownikami wierzymy, że to nie koniec i dzięki dalszemu wzrostowi liczby naszych kontrahentów FM GROUP stanie sie wkrótce bezkonkurencyjną potęgą rynku perfumiarskiego.

Wyrażamy głęboką nadzieję, że również Państwo zechcą nawiązać z nami współpracę. Ze swojej strony zagwarantować możemy profesjonalizm, kompetencję oraz wysoką jakość oferowanych usług i wyrobów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i aktywnego uczestniczenia w tworzeniu sukcesu własnego i naszej firmy.

FM GROUP POLSKA

Centrala firmy i centrum logistyczne:
ul. Żmigrodzka 247
51-129 Wrocław
tel. (71) 323 99 34
mail: info@perfumy.fm
www: www.perfumy.fm

Salon sprzedaży:
ul. Rydygiera 15
50-248 Wrocław
tel. (71) 328 98 90